Twój druk może być ostry
jak nigdy dotąd
Drukujemy:
  • banery reklamowe
  • materiały do reklam ściennych, podłogowych, podświetlanych
  • plakaty, zdjęcia XL
  • materiały do reklam na witrynach i pojazdach
Druk wielkoformatowy
Technologia solwentowa pozwala na zaproponowanie Państwu wydruku wielkoformatowego w dowolnym formacie.
Posiadamy nowoczesne maszyny drukujące oraz urządzenia do oprawy wydruków marki Roland. Druk w rozdzielczości do 1440 dpi pozwala na uzyskanie prac o bardzo wysokiej jakości. Wydruki charakteryzują się dużą odpornością na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne. Drukujemy na podłożach: frontlit, backlite, citylight, folie samoprzylepne, folia One Way Vision, blueback, siatka Mesh, oraz wiele innych specjalistycznych podłoży do zadruku techniką solwentową.

Nasza oferta
Materiały bannerowe
Najbardziej popularna, ekonomiczna, o dowolnym rozmiarze ekspozycja reklamy zewnętrznej. Drukowane w technologii solventowej /hard-mild-eco/ pozwalają na stosowanie tego typu reklam zarówno w reklamie outdoor jak i wewnątrz pomieszczeń.
Druk na folii
Folie do zastosowań reklamowych różnią się między sobą cechami strukturalnymi a w związku z tym przeznaczeniem. Każda z folii jest dedykowana innym formom reklamy zewnętrznej oraz wewnętrznej. Doskonale sprawdzają się jako media do wykonania billboardów...
Druk na papierze
Różnorodna struktura materiału daje szerokie możliwości zastosowania papieru do wydruku niemal każdej wielkości plakatów, zdjęć, bilboardów oraz wielu innych reklam o bardzo wysokiej jakości druku. Papier dedykowany jest również materiałom typu citylight.
Druk dekoracyjny
Aktualne tendencje indywidualizacji oferowanych rozwiązań często znajdują swoje odzwierciedlenie w sposobie dekorowania przestrzeni mieszkalnych. Zwiększa to zapotrzebowanie na dostosowanie i personalizację elementów dekoracji wnętrz.